Home > Kontakty > Aktuality

Aktuality

23.04.2015
Zajistěte si prázdninový pobyt v letních měsících pro skupinu sportovců cyklistů i pěších v našem sklepě!!!! Okolí nabízí množství výletů jak na Rakouské, tak i Moravské straně.
23.04.2015
Vyráběná vína pocházejí z hroznů, pěstovaných na vinici, která leží přímo v linii sklepa směrem ke státní hranici s Rakouskem. Kvalita vín je daná polohou vinice, podložím, mikroklimatem, čistotou a jedinečností prostředí v blízkostí národního parku Podyjí.
20.04.2015
Rozsáhlé podzemní prostory sklepa pochází ze 17. století a jsou zachovány v původní podobě. Sklep sloužil původně jako „desátkový“, tedy k deponování a zpracování vína z okolních vinic pro klášter v Louce. Od padesátých let minulého století byl využíván armádou k uskladnění ovoce a zeleniny.
09.01.2013
Je typické „kabernetové“ víno s dominantním ovocným charakterem. Hrozny dosáhly při sběru cukernatosti 20°. Víno je označeno jako „zemské“, má krásnou temnou barvu, má typické aroma jemnou kyselinku a přiměřeně tříslovin. Ve vůni můžeme rozeznat rybíz a lesní ovoce. Doporučujeme ke všem druhům tmavých mas, i k běžné konzumaci.
20.08.2012
Letošní „naše vinobraní“ proběhlo v první polovině října, hrozny byly zdravé a dosahovaly cukernatosti minimálně přívlastkových vín – pozdních sběrů. První víno z letošní sklizně můžeme očekávat již začátkem prosince. Dá se předpokládat, že díky kvalitním cukernatým hroznům budou v konečné podobě vína z letošní sklizně zajímavá a lahodná.

© Copyright 2012 | Vinný sklep U hafana | Hnanice, okres Znojmo | uhafana@seznam.cz | mobil: 739 039 021